Clubhuis T.V.V. wordt STEMBUREAU

22 februari 2021


Daar de Gemeente Nieuwegein nieuwe locaties zoekt die kunnen dienen als stembureau voor de verkiezingen in maart is er vanuit onze club voorgesteld om ons clubhuis hiervoor te gebruiken. Na uitwisseling van gegevens is de Gemeente zeer enthousiast over onze locatie wat resulteerde in een inspectie of onze locatie coronaproof is.

Een extern bureau uit Eindhoven heeft deze inspectie onlangs uitgevoerd. Zij hebben een positief advies uitgebracht. Onderandere vanwege het feit dat wij meerdere in- en uitgangen hebben. Ons clubhuis is beoordeeld met een 10.

De Gemeente wil de verkiezingen in maart als experiment gebruiken. Daarna beslist men of ons clubhuis ook voor de komende jaren gebruikt zal worden als stembureau.

Wat houdt dit in voor TVV?

12.03.2021 Omstreeks 10.30 uur komen medewerkers van de Gemeente om het clubhuis Corona proof in te richten.

15.03.2021 Om 07.30 uur gaat het stembureau open.

16.03.2021 Om 07.30 uur gaat het stembureau open.

17.03.2021 Om 07.30 uur gaat het stembureau open.

18.03.2021 Gemeente medewerkers gaan vanaf 08.30 uur het stembureau demonteren.

Op dit moment is nog niet te zeggen op welk tijdstip het stemlokaal sluit, hetgeen afhankelijk is van de coronaregels en de opkomst van de stemmers. Zoals het er nu naar uitziet zal dit rond 19.30 uur zijn.

Als jullie dus één van de drie stemdagen gaan tennissen neem dan jouw stemkaart mee, waardoor jouw stem niet verloren gaat. Bij een voldoende aantal stemmers is de kans zeer groot dat in de toekomst de Gemeente gebruik wil blijven maken van ons clubhuis.

Namens het bestuur

Rob van der Kuilen

Nieuwscategorieën