06 september 2025
De clubkampioenschappen zijn inmiddels afgerond, en we kijken terug op zes dagen vol padel en tennis, waarin we hebben genoten van spannende wedstrijden en prachtig weer. Dat zorgde ervoor dat spelers na hun eigen partijen bleven kijken naar andere wedstrijden. Ook was er continu publiek aanwezig om de favorieten aan te moedigen, wat bijdroeg aan de gezellige sfeer tijdens het toernooi. Geniet nog even na en kijk naar de foto's met deze >link<.
PADEL
De padellers waren verdeeld over de categorieën licht gevorderd, gevorderd, ervaren en topklasse. In de topklasse werd gespeeld in één poule. Lichtgevorderd, gevorderd en ervaren begonnen in een afvalschema, waarna de winnaars van de poules in hun onderdeel via halve finales en een finale de sterkste koppels bepaalden.
Padel Licht gevorderd
1e: Ismael Ait Toumach en Brahim Ait Toumach
2e: Kim Jansen en Maureen van Polanen
Padel Gevorderd
1e: Dennis Nieuwpoort en Wesley Nieuwpoort
2e: Rick van Rheenen en Sander Schiphof
Ervaren
1e: Yoran van Arragon en Joshua Jenster
2e: Tijmen Huetink en Vincent Nowee
Topklasse
1e: Peter Paul Schrauwen en Arnoud Datema
2e: Sam Straver en Thom Straver
TENNIS
De zes deelnemers aan het onderdeel heren enkel speelden in één poule, waardoor iedereen vijf wedstrijden kon spelen. De uiteindelijke winnaars waren:
1e: Gabi Igaz
2e: Alex Timmerman
3e: Lars Faase
In totaal deden 72 spelers mee aan het toernooi: 66 padellers en 6 tennissers. Hopelijk melden zich volgend jaar meer deelnemers voor tennis. De organisatie dankt alle spelers voor hun inzet, de vrijwilligers achter de bar voor hun gastvrijheid en de toeschouwers die samen het toernooi tot een succes maakten.
De recreatiecommissie
Nieuwscategorieën
Anemoonstraat 68A
3434 JD Nieuwegein
40477174